هدست مرکز تماس

یکی ازمهم ترین جنبه های کسب وکاربرخورداری از ارتباط یکپارچه در جهت ارتباط مؤثر با مشتری است و در دنیای تجاری امروز بخش مهمی از ارتباط با مشتری از طریق تماس تلفنی صورت میگیرد. استفاده از هدست یک راه حل بسیار جذاب برای افزایش سطح بهره وری در مراکز تماس و سازمان هایی که ارتباط تلفنی با مشتری دارن ارائه می دهد.

چرا هدست؟

همان طور که اشاره کردیم در سازمان های تجاری و مراکز تماس بخش زیادی از وقت کارکنان صرف صحبت با تلفن و برقراری ارتباط با مشتری است اما نگهداری گوشی تلفن به کمک دست محدودیت های زیادی برای شما ایجاد می کند ولی به کمک هدست دستان شما برای یادداشت برداری حین مکالمه ، باز کردن قفسه ها برای برداشتن فایل های مرتبط و بسیاری از کارهای مورد نیاز هنگام ارتباط تلفنی با مشتری آزاد می ماند ، همین مسئله به ظاهر کوچک باعث میشود که تماسی با کیفیت با مشتری برقرار شده و طی یک تماس همه اطلاعات لازم در اختیار مشتری قرار گیرد ، نیاز به تماس های مجدد برای جلب نظر آنها نباشد لذا در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

مزایای دیگر هدست:

کارکنان مرکز تماس زمان زیادی از ساعت کاری خود را مشغول صحبت با تلفن و متقاعد کردن مشتری خود هستند و استفاده از گوشی تلفن به مرور باعث ایجاد گردن درد ، خشکی مفاصل و به مرور به کمر و ستون فقرات آسیب میرساند . جایگزینی هدست به جای گوشی تلفن به یکپارچه کردن ارتباطات در مرکز تماس و یا شرکت کمک کرده و باعث بهبود وضعیت فیزیکی کارکنان مراکز تماس میشود و علاوه بر افزایش بازدهی و حفظ نشاط و حوصله کارمندان در برخورد با مشتری باعث میشود که در پایان روز کاری احساس آرامش بیشتری داشته باشند ، پس از آنجایی که پیشگیری بهتر از درمان است تهیه ی هدست مرکز تماس را به شدت به شما توصیه میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید: 021 82437000