تفاوت های هدست تک گوش و دو گوش را بدانیم

تفاوت های هدست تک گوش و دو گوش

زمانی که شما برای خرید یک هدست می روید،به دو نوع هدست برخورد خواهید کرد؛ هدست تک گوش و دو گوش

حال باید در نظر داشته باشید،این تفاوت تنها در تعداد اسپیکر های آنها نیست واین موضوع زمانی تاثیر گذار خواهد بود که شما بدانید دقیقا این هدست ها باید با محیط کاری و استفاده شما همخوانی داشته باشد در غیر این صورت شما از خرید خود راضی نخواهید بود.

بودجه خرید یکی از عوامل مهم در تهیه هدست می باشد،در خرید هدست شما به بودجه تعریف شده نگاهی دارید که در مدل های مشابه در یک هدست مدل های تک گوش ارزان تر از مدل های دو گوش هستند.

در ساعات زیادی که در کال سنتر به مکالمه می پردازید،یک هدست راحت و تاثیرگذار در کار شما می تواند کمک زیادی کند ولی گاهی شما باید برای خرید یک هدست الویت هایی داشته باشید.

نکته دیگر این است که شما باید نسبت به بخش و کارمند مورد نظر خرید را انجام دهید،هدستی که در بخش فروش استفاده خواهد شد با هدستی که در حسابداری یا منابع انسانی استفاده خواهد شد تفاوت دارد.اگر برای هر بخش هدست مختص آن بخش را خریداری کنید ممکن است بتوانید اندکی در هزینه ها صرفه جویی کرده و عملکرد کارمندان رو بهبود بخشید.

حال به چند نمونه از تاثیرات این هدست ها و خصوصیات کارامد این هدست ها اشاره خواهیم کرد :

هدست تک گوش :

این نوع از هدست شامل یک اسپیکر و یک میکروفن بوده.این هدست ها بیشتر با محیط هایی سازگارند که شما غیر از مکالمه می خواهید از اطراف خود آگاه باشید.محیط کال سنتری را در نظر بگیرید که اپراتور می خواهد غیر صدای مکالمه تلفنی خود،صدای همکاران خود را نیز بشنود و نسبت به همه اطلاعات جاری در کال سنتر باخبر باشد.این هدست ها در کل میانگین وزنی پایین تری دارند و این گزینه نیز برای شما وجود دارد که هدست را در طول یک روز استفاده به تناوب روی هر دو گوش خود گذاشته و این تغییر حالت می تواند به سلامت گوش های شما کمک کند.

هدست های دو گوش :

هدست های دو گوش شامل یک جفت اسپیکر و یک میکروفن هستند.این هدست ها زمانی بهینه هستند که شما احتیاج دارید تا روی مکالمه خود تمرکز داشته و خود را از صداهای احاطه شده محیط خود دور کنید.

اینکه مشتری یا طرف مقابل شما در یک مکالمه بار ها و بار ها از شما یک سوال را بپرسد و شما بدلیل نداشتن تمرکز رضایت مندی او را به خطر بیندازید اصلا منطقی و حرفه ای نیست…

 

اینکه شما چه هدستی را می پسندید،می تواند کاملا سلیقه ای می باشد ولی توجه به این دسته از نکات قابل توجه و بسیار مهم می تواند کمک شایانی در با انتخاب بهتر شما و در نهایت بهروری شما  داشته باشد.فراموش نکینید در کسب و کارهای مشابه توجه به همین نکات ریز می تواند برگ برنده سازمان شما باشد.

 

منابع

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید: 021 82437000