بدون محدودیت بر روی هر تلفنی که دارید از هدست استفاده کنید

تلفن ها رو می توان از طریق قابلیت های محتلف دسته بندی کرد.یکی از این قابلیت ها ،قابلیت استفاده از هدست است.

معمولا تلفن هایی که  می توان بدون هیچ نگرانی هدست تلفنی رو به آنها متصل کرد،برای اتصال، یک ورودی/خروجی بروی آنها تعبیه شده است که پس از متصل شدن هدست شما با تنظیمات تلفن می توانید از هدست خود استفاده فرمایید.در گوشی های بروز و مدرن تر حتی کلید مخصوص هدست هم بروی صفحه کلید تلفن طراحی شده تا راحت تر بتوان از این قابلیت فوق العاده کاربردی که برای بسیاری از کسب و کار ها یک ضرورت به حساب می آید،استفاده نمود.

اما در این مطلب می خواهیم به تلفن هایی اشاره کنیم که این قابلیت بروی آنها تعبیه نشده و کمپانی سازنده دید استفاده از هدست رو روی آن تلفن در نظر نگرفته و تلفن مورد نظر بدون این طراحی ساخته و به مارکت عرضه شده است.حال سوال اصلی اینجاست  کسانی که از این مدل تلفن ها دارند می توانند از هدست استفاده کنند؟

پاسخ این سوال در کمپانی اکیوتون یک بله محکم است،به دو روش می توان از هدست استفاده نمود :

1) راه اول جدا کردن گوشی تلفن یا همان هندست (Handset) از تلفن هست که گوشی شما از طریق یک سیم فنری و انتهای آن یک فیش به اصطلاح RJ جدا کرده و دقیقا هدست خود را با همان فیش به جای هندست به تلفن متصل میکنید.حالا شما به جای استفاده از هندست یک هدست دارید و مکالمات شما از آن طریق انجام خواهد شد.برای قطع و وصل کردن تلفن و پاسخگویی به تماس خود باید از شاسی ای که روی تلفن شما وظیفه قطع و وصل را بر عهده داشت استفاده کنید و آن را فشار دهید.

گفتنی است در این حالت اگر به هر دلیلی بخواهید با هندست کار کنید و پاسخگویی کنید باید هدست را جدا کرده و هندست را دوباره به جای خود وصل کنید.

این موضوع لازم به ذکر است که عمل پاسخگویی از طریق فشردن شاسی تلفن به محدودیت تلفن شما برمیگردد و این موضوع به هیچ عنوان نقص هدست شما به شمار نمی آید.در بعضی تلفن ها دیده شده در این حالت تنظیم خاصی روی آن مدل از تلفن وجود دارد که از طریق آن کلید بلندگوی تلفن به کلید پاسخگویی برای هدست تبدیل میشود و این مشکل کوچک نیز حل می شود.

2) راه حل دوم استفاده از وسیله ای به نام آداپتور C100 است که با اضافه شدن به تلفن شما، به شما اجازه استفاده هم هدست و هم هندست رو به صورت همزمان میدهد و نیازی به جدا کردن این دو به خاطر استفاده از دیگری نیست.

این آداپتور به جای هندست شما وصل شده و به شما دو ورودی میدهد که هم هندست و هم هدست به آن وصل شده و این آداپتور وظیفه تغییر وضعیت بین این دو وسیله را بر عهده گرفته و تنها با فشردن یک کلید که روی این آداپتور وجود دارد شما می توانید از هر حالت به دلخواه خود استفاده کرده و مدیریت کنید.

باید به این نکته ظریف هم اشاره کرد که به دلیل نداشتن قابلیت استفاده از هدست بروی این نوع تلفن ها شما قطع و وصل کردن تماس و پاسخگویی به تلفن را با همان شاسی تلفن انجام خواهید داد.

در کنار این قابلیت خیلی مهم آداپتور C100 صدای شما را نیز تقویت کرده به یک صدای قدرتمند و واضح رو به شنونده میرسونه و شما این آدپتور را می توانید به هر تلفنی که بخواهید متصل کنید و با تنظیمات 12 حالته ای که روی این آداپتور وجود دارد  می توانید به هر مدل تلفن با هر برندی که در اختیارتان باشد متصل کرده و با آن سازگار نمایید.

با استفاده از این دو راهکار دیگه نیازی به عوض کردن تلفن تا هر زمانی که دوست دارید نیست و می توانید از هدست تلفن استفاده کرده و راحت تر و حرفه ای تر مکالمه کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید: 021 82437000