شرکت سامانه ارتباط باران در راستای جلب رضایت مشتریان و سرویس دهی هرچه بهتر تمام محصولات خود را به صورت اختصاصی گارانتی می کند. تمام محصولاتی که از شرکت سامانه ارتباط باران خریداری شده اند دارای یک سال گارانتی تعویض و یا تعمیر هستند.
از آنجایی که گارانتی خود دارای شرایط و ملاحظات خاصی است شرکت سامانه ارتباط باران اساسنامه گارانتی ای برای محصولات خود تهیه کرده تا در چارچوب آن ها به مشتریان سرویس دهد کند. لازم به ذکر است که مشتریان VIP از مزایای خاصی برخوردارند که در اساسنامه درج نشده است اما در صورت نیاز هنگام سرویس دهی به آنان این خدمات ویژه لحاظ خواهند شد.

شرایط عمومی خدمات گارانتی

  • 1. چنانچه قطعه و یا محصول در اثر نقص در مواد به کار رفته در آن و یا شرایط تولید دچار اشکال در عملکرد استاندارد شود خدمات گارانتی این شرکت آن را تا تاریخ قید شده در سند ضمانت و یا صورتحساب فروش به تشخیص خود تعمیر و یا در صورت لزوم با قطعه سالم جایگزین می نماید.
  • 2. در صورت نیاز به جایگزینی و با توجه به تحول دائمی و سریع در تولید فناوری و محصولات حوزه ICT ، در صورت موجود نبودن آن قطعه خاص، قطعه با کارکرد و قابلیت مشابه ارائه خواهد شد.
  • 3. جهت بهبود کیفیت خدمات قابل ارائه، در هنگام مراجعه و یا ارسال کالا به مرکز خدمات تکمیل و ارائه فرم درخواست خدمات گارانتی ( قابل دانلود از وبسایت شرکت ) و همچنین ارائه اصل سند گارانتی الزامی می باشد.
  • 4. خدمات گارانتی صرفاً شامل قطعه اصلی که در سند گارانتی قید گردیده بوده و شامل سایر لوازم و قطعات جانبی مربوط به دستگاه نظیر کابل، اتصالات و آداپتور نمی باشد.
  • 5. واحد گارانتی این شرکت مسئولیتی در خصوص اطلاعات و تنظیمات اعمال شده بر روی قطعات و دستگاه ها نداشته و در صورت لزوم تهیه نسخه پشتیبان از نرم افزار و یا تنظیمات دستگاه بر عهدۀ خود مشتری می باشد.
  • 6. هرگونه اشکال نرم افزاری و یا سخت افزاری که توسط خود کاربر سهواً و یا به دلیل استفادۀ نادرست از قطعات ایجاد شده باشد شامل گارانتی نبوده و در صورت انجام سرویس و یا تعمیر شامل هزینه خواهد بود.
  • 7. دستکاری و مخدوش بودن هولوگرام، عدم وجود شماره سریال بر روی دستگاه و یا سند گارانتی، استهلاک تدریجی، هرگونه شکستگی و ترک خوردگی، کشیدگی و له شدگی، آب خوردگی و ضربه خوردگی، وجود گرد و غبار و یا دمای محیطی نامناسب، استفاده غیر استاندارد و دستکاری توسط افراد غیر مجاز باعث ابطال گارانتی خواهد گردید.
  • 8. در صورت نیاز به خدمات خاص و یا دریافت محصول جایگزین طی دوره انجام خدمات گارانتی، لطفاً قبل از ارسال کالا موارد را با واحد گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت هماهنگ فرمایید.

رفع مشکلات هدست های کامپیوتری


هدست های کامپیوتری اکیوتون به وسیله درگاه USB به کامپیوتر وصل می شوند و به دلیل داشتن کارت صدای جداگانه روی برد داخلی هدست از تکنولوژی PnP استفاده می کنند. به همین دلیل در برخی موارد گزارش شده که هدست های خریداری شده صدا را منتقل نمی کنند یا قطع و وصل می شوند و یا کیفیت صدا ضعیف است و مشکلات مشابه…. این راهنما به شما کمک خواهد کرد که هدست کامپیوتری خود را روی ویندوز به صحیح ترین نحو نصب و پیکربندی کنید.!

1- استفاده از درگاه های USB جلو کیس
بیشتر افراد برای راحتی کار هدست را به درگاه های جلو وصل می کنند. این کار می تواند مشکل ساز باشد. توان خروجی درگاه های USB جلو در اکثر کیس ها ( به دلیل استفاده از کیس های نامرغوب) کمتر از توان خروجی درگاه های پشت کیس است. به دلیل استفاده از کارت صدای مجزا در هدست های اکیوتون استفاده از درگاه های جلو توصیه نمی شود چون در اثر کاهش ولتاژ هدست از کار افتاده و یا دچار قطع و وصل می شود که باعث خرابی زود هنگام مدارات داخل هدست شده و به زودی کل هدست را از کار می اندازد.!
2- وجود دستگاه ضبط یا پخش دیگری که به کامپیوتر متصل است
در برخی موارد دستگاه ضبط یا پخش دیگری از طریق درگاهی دیگر مانند درگاه 3.5mm به کامپیوتر متصل است و طبق تنظیمات از پیش تعریف شده کامپیوتر آن دستگاه را به عنوان دستگاه ضبط و پخش صدا می شناسد. برای تغییر تنظیمات این قسمت و تعریف حالت پیش فرض روی هدست اکیوتون می توانید از این راهنما استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در صورتی که از نرم افزار یا سافت فون خاصی استفاده می کنید که دارای تنظیمات جدا برای قسمت صداها است (مانند X-lite) در تنظیمات نرم افزار نیز باید همین تنظیمات را انجام دهید.
3- عدم دسترسی به اینترنت برای دانلود نرم افزار
هدست های اکیوتون (Plug and Play) هستند به این معنی که پس از اتصال درایور مورد نیاز را از درایورهای موجود در ویندوز پیدا و به وسیله آن متصل می شوند. در صورتی که هدست نتواند درایور مورد نیاز را پیدا کند سعی می کند تا آن را از اینترنت دانلود کند. دانلود درایور را به صورت دستی هم می توان انجام داد. راهنمای دانلود دستی را نیز می توانید از اینجا دانلود کنید.
مشاوره و خرید: 021 82437000