ضبط پیام

آیا تا به حال به تاثیر اولین ارتباط موثر بر تصمیمات مشتریان خود فکر کرده اید؟
آیا ضبط پیام صوتی تاثیری در روند کاری و بهره وری شما خواهد داشت؟

با توجه به اینکه بخشی از مشتریان شما برای اولین بار از طریق تلفن با شما ارتباط برقرار می کنند،‌ استفاده از حداکثر امکانات موجود جهت تاثیرگذاری بیشتر و مؤثرتر در ارتباط با تماس گیرندگان، که می توانند مشتریان احتمالی شما باشند منطقی به نظر می رسد. به مشتریان ارزشمند فعلی و آینده خود چگونه خوشامد می گویید؟


بهینه سازی

بهینه سازی به مجموعه ایی از خدمات مهندسی که در جهت بهبود فرایندهای کاری و سازمانی و کاهش هزینه های سربار ارائه می شود اطلاق می گردد .
ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و به طور کلی دروازه ارتباطی یک سازمان با دنیای خارج به صورت عمده سیستم های مخابراتی و به طور خاص سیستم های تلفنی هستند که نقش بسیار عمده ایی در بهبود عملکرد یک سازمان خواهد داشت .

تحقیقات و آمار نشان می دهند که استفاده از یک سیستم مخابراتی بهینه می تواند تا درصد بالائی به بالا بردن راندمان کاری سازمان و کاهش هزینه های جاری کمک کرده و باعث برگشت سریع سرمایه گردد ،لذا طراحی اولیه درست ،آموزش کافی جهت استفاده از امکانات موجود و بهبود مستمر در کارائی سیستم با توجه به رویکرد کلی سازمان و نیازهای دوره ای می تواند کمک شایانی در بهبود کارائی و کاهش هزینه های مخابراتی و استهلاک سیستم ها کند. قابل توجه است که این گونه اقدامات بیشتر جنبه راه کار دارد و حتی اگر هزینه راه اندازی اولیه آن ها یا هزینه خدمات اولیه بالا باشد این مبلغ در طول زمان با کاهش هزینه های شرکت به خود شرکت باز می گردد و در مجموع طی مدت زمان باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی می شود.


مشاوره

شرکت سامانه ارتباط باران در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ با مشارکت گروهی از کارشناسان عرصه مخابرات و ارتباطات کشور با هدف ارائه محصولات، سرویس ها و خدمات فنی مهندسی مرتبط با سیستم های تلفنیVoIP و شبکه های ارتباطی مبتنی بر Voice و Data جهت شرکت ها، سازمان ها و بنگاه های تجاری و غیر تجاری داخل و خارج از کشور تاسیس گردید. در طی این مدت عمده فعالیت این مجموعه در زمینۀ طراحی و اجرای سیستم های مرکز تلفن مبتنی بر شبکه (IP Based PBX)، سیستم های مدیریت تماس، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و سامانه های مبتنی بر تماس انبوه نظیر مراکز تماس (Call Center) و مراکز ارتباط (Contact Center) بوده است. لازم به ذکر است جهت حفظ و حمایت از سرمایه گذاری مشتریان گرامی و با توجه به سرعت بالای رشد و نوین بودن عمدۀ این فناوری ها که گاهاً باعث عدم آشنایی کافی صاحبان کسب و کار با راه کارها و قابلیت های محصولات این حوزه نیز می گردد، این شرکت اقدام به ارائه مشاوره های تخصصی رایگان جهت نیازسنجی زیرساخت مخابراتی، قبل از طراحی و در حین اجرای پروژه ها می نماید، ضمنن آنکه با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری در اکثر پروژه های این حوزه، این مجموعه آمادگی دارد درصورت لزوم و تنها بعنوان مشاور، ناظر و یا طراح پروژه با شرکت ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی همکاری نماید.

زمینه های فعالیت
ارائه مشاوره و خدمات مراکز ارتباط (Contact Center)، ‌مراکز تماس (Call Center) و مراکز فروش تلفنی بصورت برون سپاری شده (Business Process Outsourcing) جهت کلیه شرکت ها، سازمان ها و بنگاه های معاملاتی با امکان تخصیص اپراتور مستقل و فضای کاری مناسب به همراه زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز.
ارائه محصول، مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های مرکز ارتباط، مرکز تماس‌ و مرکز تلفن IP Based با توجه به دانش روز دنیا و استفاده از برترین برندهای موجود.
ارتقاء و پشتیبانی فنی مراکز تلفن و شبکه های مخابراتی و ارتباطی موجود.
ارائه راه کارهای پیشرفته مخابراتی و ارتباطی شامل سرویس دور کاری (Teleworker)‌، ارتباطات یکپارچه (Unified Communications) ، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)‌، انتقال صدا بر روی شبکه دیتا (VoIP) و سیستم های Dect
ارائه راه کارهای پیشرفته مخابراتی و ارتباطی شامل سرویس دور کاری (Teleworker)‌، ارتباطات یکپارچه (Unified Communications) ، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)‌، انتقال صدا بر روی شبکه دیتا (VoIP) و سیستم های Dect

میزبان صدای گرم شما هستیم؛ برای خرید و یا پاسخ پرسش های خود با ما تماس بگیرید


Hi@barancc.com82437000فرم پرسش
مشاوره و خرید: 021 82437000