کمپانی اکیوتون یک کمپانی بین المللی تولید کننده راهکار های حرفه ای ارتباطی بر پایه هدست های حرفه ای است. این شامل هدست های حرفه ای برای مراکز تماس و شرکت ها، هدفون های با کیفیت و با قدرت تفکیک بالا برای مصرف کنندگان ، هدست های بی سیم بلوتوث برای کارمندان و مدیرانی که دائما در حال جا به جایی هستند، کنفرانس یونیت های USB و آمپلیفایر های صدا برای سیستم های تلفنی می باشد. یک برند انگلیسی با دفاتر شعبه در کشور های اسپانیا ، مکزیک ، هنگ کنگ و کارخانه تولیدی در چین. همچنین این کمپانی تولید کننده هدست های شرکت های دیگری نظیر telco می باشد!

کمپانی مادر این شرکت از سال 1969 فعالیت خود را با تولید اسپیکر آغاز کرد. این کمپانی سابقه ای 45 ساله در زمینه الکتروآکوستیک دارد. در کنار این که یکی از 4 کمپانی برتر تولید هدست های تخصصی در دنیاست. کمپانی اکیوتون از سال 2011 اقدام به تولید هدست های رده بالا برای مصرف کنندگان عادی نیز نموده است.

تجارت اکیوتون منحصرا متمرکز به روی تولید راهکارهایی برای مراکز تماس و ادارات و تولید هدست های تلفنی و هدست های کامپیوتری است.هدست های این کمپانی سازگاری زیادی را با تمام تلفن های رومیزی داراست و تعداد گسترده ای از تجهیزات ارتباطی را از طریق اتصال جک استاندارد RJ با آنها پشتیبانی می کند.

کمپانی اکیوتون در نوع خود در تولید هدست بی همتاست زیرا در کنار تولید هدست با نام تجاری اکیوتون وظیفه تولید هدست های بسیاری دیگر از برندهای جهان را بر عهده دارد. قابل توجه است که بسیاری از فروشندگان این محصول تنها افراد فعال در این حوزه می باشند و نه افراد متخصص!

حوزه کاری این شرکت تولید هدست های تلفنی، هدست های ارتباطات یکپارچه، هدست های بی سیم (با تکنولوژی DECT) و اسپیکر های USB برای کنفرانس های تلفنی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید: 021 82437000